Jdi na obsah Jdi na menu
 


FF Naruto-Uchiha /////

21. 11. 2009

Obrazek

Zvedla jsem k ní oči. "Misaki?" řekla vystrašeně a podívala se na mě, ustoupila o krok a já vztala. "Ty jsi..!" řekla vytřešťeně a ukázala na mě prst. Cítila jsem, jak nás propalují pohledy všech ostatních.

Cítila jsem, že bych těď mohla být konečně někomu užitečná. Jen co jsem se postavila, oběvila jsem se za Deidarou a pěknou ranou jsem ho odkopla pryč. "Misaki?" zeptal se mě někdo a já se otočila. Všichni se na mě dívali a nemohli věřit svým očím. "Ale, jak ..cože?!" řekl Naruto a díval se mi do očí. "Ty jsi...Uchiha?" řekl někdo další. Jen co to někdo dořekl podívala jsem se na dva páry oči, co si  mě přeměřovali a sledovali mojí Kekkei Genkai. "Tak já mám sestru." dostal ze sebe Sasuke a stále mě hypnostizoval očima. Itachi byl na tom mnohem lépe, když se oběvil za mnou a odkopl mě pryč. Nechala jsem se, stále jsem se nemohla pohnout. Došel ke mě a vzal mě pod krkem. Jeho oči se změnily a já se oběvila v nějaké místnosti.

Z Pohledu Sasukeho:

Jen co se k nám dívka otočila, všichni uviděli její oči. Měla sharingan, stále jsem se na to místno díval než se za ní oběvil Itachi a odkopl jí pryč. Pak jí vzal pod krkem, a já si všiml jeho očí. Tohle nesvědčí nic dobrého, rozeběhl jsem se k nim, ale zastavil mě proud vody. "Itachi se baví a mě nikdo nepozval." řekl ryba, společník Itachiho. Začali jsme spolu bojovat, chtěl jsem s k moji sestře dostat co nejdřív. "Co to je? Kdo jsou ti lidí? Proč je zabíjíš? Neukazuj mi to! Sasuke?" říkala moje sestra vystrašeně a klepala se. "To jsou moji rodiče?" špitla a já se zastavil, on jí ukazuje jak zabíjel naši rodinu. Za moje myšlenky jsem, ale draze zaplatil .Meč od Kisame mi na rameni vyrval kousek masa a já bolestí sykl. Pokračoval jsem v boji ale ještě více jsem se soustředil na mou malou sestru. Teď už brečela, věděla o co tam jde, už pochopila proč jí to ukazuje. "Proč jsi to udělal ?" řikala a vzlykala. "Vrahu." řekla, uviděl jsem jak Itachiho ztisk pod jejím krkem zesílil a ona se sípavě nadechla.

"Áááááááááááááááááá!" ozvalo se od ní vyděšený křik a začala sebou zmázat. "Co to je!" říkala a přitom vzlykala. "Nech jí!" křikl jsem a snažil se k ní dostat, Kisameho zabavili nějací ninjové z Listové a já mou sestru vytrhl Itachimu, který určitě nevnímal okolí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář