Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kaleido star-Anděl Kaleido star 08

16. 11. 2009

Obrazek

Jako vždy jsem se probudila později než měla, udělala jsem si rozcvičku a u postele jsem měla oblečení co mi připravila Risa. Zasa jsem zalezla do koupelny, dala si sprchu a namalovala se. Oblékla jsem se a prohlédla se v zrcadle. Dlouhé tričko bez ramínek a rychlové třičtvrťáky. K tomu baleríny, vlasy jsem si nechala volně a vydala jsem se na snídani. Tam mě čekala moje kabelka a vedle toho taška, ve které jak jsem po zhlédnutí zjistila byl můj oblek, který většinou nosím na cvičení. Dneska jdu do Kaleida a možná si i zacvičím. Dojedla jsem, dnes jsem ale nejela limuznou, ale vzala jsem si mé nádherné autíčko a velkou rychlostí jsem se s ním dojela až ke Kaleidu. Kde má dneska ráno být premiéra Draculi, došla jsem na poslední půlhodinu, kde by měl být jen Leon a May.

Uviděla jsem jak mu podjela a on jí rychle chytl za ruku a až já jsem musela slyšet jak jí tam ruplo, ale diváci nadřeně tleskali. Světla zhasla a já sem se rozeběhla k May. Vyskočila jsem na trampolíně a chytla jsem May do náruče a skočila na dlší trampolínu, až jsem skončila na zemi. Leon doskočil o chvíli později. "Teď už chápu, tu předzívku Bůh smrti." řekla jsem a s May jsem odešla pryč. Sedla si ve své šatně a já se jí podívala na rameno. "Máš natažený sval, neměla by jsi s tím híbat." řekla jsem a začala jí na to mazat jednu mast proti bolest a dala jí prášek na utlumení bolesti. "Víš, myslela jsem si, že mi chcež přebrat moje místo, ale myslím že by jsi mohla hrát i sama i Leon by ti asi nestačil." řekla a já se lehce usmála."To se pleteš, každý potřebuje partnera, co kdybych něco pokaazila? On by to na za mě spravil a nebo mi zachránil život. A taky, na koho bych schazovala moji nepřesnost?" řekla jsem a ona se se mnou začala smát.

"Máš pravdu, stejně nechápu proč to udělal." řekla a já jsem chtěla hned něco říct. "Prostě si nebyla dobrá." ozvalo se od dveří. Obě dvě jsme se tam podívali. "Ale..vy jste si mě vybral, řekl jste-!"nedořekla May. "Mýlil jsem se, jako vždy ve svých partnerkách." řekl chladně a May utekla pryč. Včera ráno jste řekl něco pěkné teď by jste ale řekl úplně něco jiného." řekla jsem a vyšla z jeho šatny. "Budu trénovat v tělocvičně 3, tak se tam po hodině stavte a sjedem si to vaše číslo." řekla jsem a ani jsem se nepoodívala jestli souhlasil."Holky! Mohli by jste jít za May?" zeptala jsem se nějakých holek co vím, že je často s nimi. "Máte k ní teď namířenou. Já se Jmenuju Mia Guiletam a toto je Anna Heart."řekli. "Mě asi znáte, ale tykejtemi, Keren." řekla jsem a podala jim ruky. Ony přijali a potřásli jsme si. "Tak mi půjdem." řekli a já přikývla. Povzdechla jsem si a šla jsem si pro věci co jsem si nechala v tělocvičně 3 a šla jsem se do jedné šatny převléknout do cvičebního úboru.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hezů dílek =)

(Kuře, 16. 11. 2009 22:43)

Doufám že se tu objeví brzo další xD